Myślisz o tym, jak się ubrać na wesele? Ta impreza okolicznościowa rządzi się swoimi prawami. Każdy chce wyglądać, jak najlepiej, dlatego trzeba poświęcić trochę czasu, by wybrać odpowiedni strój. W ubraniu na wesele powinnaś prezentować się elegancko. Wystający biustonosz, workowata sukienka, czy zbyt opięte ubranie to modowe gafy, których zapewne chciałabyś uniknąć. Sprawdź, co założyć na imprezę okolicznościową?
Każde oficjalne wydarzenie, w którym bierzesz udział wymaga odpowiedniego stroju. Wszyscy zaproszeni goście będą chcieli wyglądać jak najlepiej, a ty nie możesz być gorsza! Jak się ubrać na komunię? Oto kilka propozycji, dzięki którym będziesz prezentowała się modnie i stylowo.
Jak się ubrać do teatru? Porady i inspiracje
Teatr to szczególne miejsce na mapie kulturalnej. Wymaga odpowiedniej oprawy, ale nie przesady. Jak się ubrać do teatru by wyglądać szykownie, a jednocześnie nie czuć się przebranym? Poniżej kilka modowych pomysłów stylizacyjnych.
Prezenty dla kobiet to szczególna kategoria upominków. Teoretycznie jest w czym wybierać, praktycznie jednak sprawa nie jest prosta. Co kupić dziewczynie na urodziny, jeśli jest miłośniczką mody? Poniżej kilka pomysłów do wykorzystania.